Dámske topánky a obuv

Ako zorganizovať botník? – Obuv dámska

Damske Topánky Online - Dámske elegantné a športové šľapky

Počas karanténe sa mnohí z nás vrhli aktivitou na organizovanie šatníka a botníka. Veľa z nás už radosťou vytriedila svoj botník a čakali sme, kedy už končí karanténa a kedy si môžeme obuť krásne sandálky na rande, pohodlné lodičky na večeru a gumené šľapky na pláž. Všetci máme radi poriadok a my ženy najradšej si upratujeme vo svojom šatníku a botníku.
Keď vždy nasleduje nejaká nová sezóna, napríklad jarná a letná sezóna, vždy je najlepšie vytriediť botník a mať prehľad o tom, aké topánky máme a aké potrebujeme. Systém v organizácii si musíte nájsť hlavne vy podľa toho, aké topánky máte a aké nosíte najviac. Náš e-shop s topánkami Vám najviac odporúča nájsť metódu a organizovanie podľa kategórii topánok. Ak máte viac topánok, môžete organizovať podľa farieb. Najprv neutrálne farby a potom kriklavé farby. Niektoré ženy len organizujú botníka podľa toho, čo najviac nosia, pre nich najpopularnejšie topánky po najmenej použivané. Logickým organizačným trikom je v prvom rade oddeliť sezóni. Teraz, najviac potrebujeme topánky na jar a na leto.

Dámska obuv na jar

Ako prvé by ste mali popozerať vo svojom šatníku, aké farby najviac nosíte a aké prechodné bundy nosíte najradšej. Niektoré ženy majú radi len pastelové farby, ale mnohí z nás prajeme aj farebné, pestré farby na šedné dni. Na jar sú ideálne topánky mokasíny, slip on, balerínky, alebo espadrilky. Na jar už začneme nosiť farebnejšie oblečenie a topánok.

Dámske tenisky na leto

Mnohí z nás najviac ľúbi letné obdobie. Cez leto si dáme ľahké šaty, kraťase s tričkom a topánky môžeme vybrať podľa našich predstáv.  Mnohí z nás majú radi tenisky na platforme, nízke tenisky, ale aj vysoké tenisky. Dámske tenisky sú ideálnou voľbou aj k šatám. Cez leto si môžeme vytiahnúť aj kriklavé, farebné tenisky, nie len neutrálne.

Dámske elegantné a športové šľapky

Šľapky máme každý, či už elegantné, alebo športové. Najjednoduchšia voľba topánok na leto. Vo svojom botníku gumené šľapky máme nachystané vždy. Cez zimu ich používame vo wellness centrách a cez leto na kúpaliská. Cez leto si prajeme viac šľapky, buď k riflovým suknám, alebo k plavkám. Každopádne sú najpoužívateľské topánky počas celého roka.

Farebné lodičky a sandále pre dámy

Miľovníčky lodičiek si teraz vytiahnú tie najfarebnejšie, kvetinkové a pestro farebné lodičky. Ako niektoré ženy neprajú lodičky, alebo sú pre nich veľmi nepohodlné, tak tí si nakupujú najradšej sandále. Niektoré ženy najviac miľujú vysoké sandále. Sú pre niektorých oveľa pohodlnejšie kúsky, vďaka otvoreným špičkom. Zlaté a strieborné sandále najviac idú po čierných sandáloch. Dámy, ktoré radi si obliekajú jednofarebne, cez leto si chcú osviežiť outfit aj s nejakými farebnými sandálkami, či už s nízké sandále, alebo vysoké. Každopádne dámske sandále sú najsexy kúsky na leto.

Dámska obuv online