Dámske Oblečenie

Jar 2021 budete miľovať

Aká bude móda na jar v roku 2021?

Rovnako ako móda má tendenciu niečo príliš zdôrazňovať, tak to nebude tak, že štýl alebo vzor budú vyhovovať každému. Za to sa neoplatí každý trend napodobniť.

Módni návrhári sa stále snažia vymýšľať niečo nové, často však čerpajú zo štýlu starých čias. Mnohokrát sa tak vracajú k prehodnoteniu jednotlivých módnych prvkov. Náš tvar tela sa v priebehu storočí zmenil len málo, takže časti tela, ktoré chceme zdôrazniť, sa príliš nemenia. Počas dňa nie je prakticky nič nové.

Chcú rozšíriť rameno, zvýrazniť krk, členok. Ukázať brucho, alebo zdôrazniť, sploštiť alebo zvýrazniť prsia. Ukážte členok alebo ho zakryte natoľko, že takmer uviazneme v dĺžke nohavíc.

Okrem toho sú módne prehliadky prehliadkami, kde kúsky nie sú určené pre 180 cm vysoké, trstinové štíhle figuríny, nie pre bežnú ženu veľkosti 160 – 170 cm M-L … Kto je, povedzme, priemer.

Na týchto modeloch šaty vyzerajú, akoby viseli na stojane … Nechcete vyzerať ako oni!

Ale stojí za to sa na ňu pozrieť každú sezónu, takže aj medzi letnými a jarnými módnymi trendmi roku 2021 by sa nám to, čo by sa mohlo hodiť, hodilo. Pretože žijeme v dobe vizuality, môžeme to tiež pozitívne využiť na dosiahnutie správneho efektu so svojím vzhľadom. Je to tak preto, lebo štýl je obojsmerná komunikácia.

Ak môže byť móda taká nezaujímavá, prečo je dobré pozerať sa na tieto trendy?

Z toho, že máme klasickú, pestrú skriňu zloženú zo základných kúskov, môžeme ju nahodiť doplnkom. Každý, kto rád nakupuje, ho môže oklamať trochou kreativity a vytrhnúť z toho, čo pre jeho stavbu dobre funguje, a pritom upustiť od extrémizmu. Cena je veľmi vysoká, pretože v budúcej sezóne vám povie, že toto je móda z minulého roku …

Je vhodné zvoliť oblečenie tak, aby sa dalo 30x nosiť, aby sa brala do úvahy aj udržateľnosť. Výroba odevov je jedným z najväčších znečisťovateľov.

Takže máme tiež radosť z nakupovania, ale nepreplňujeme skrinky divokými jazdami súčasnej módy …!

Dámske nohavice

Dámska móda

Dámske šaty

Dámske oblečenie

Sukňa

Dámska obuv online